ویزای یونان

برای رزرو تور یونان و ویزای توریستی با جمعه گشت در تماس باشید: 88920020-021

یونان امپراطوری به قدمت تاریخ، در جنوب شرقی اروپا و در منطقه ای استراتژیک و خوش آب و هوا واقع شده است. به دلیل غنای تاریخی این کشور، افراد زیادی تمایل دارند تا به این کشور سری بزنند و برای دریافت ویزای توریستی  یونان اقدام نمایند.

علاوه بر مکان های تاریخی و اسرار آمیز که نمادی از پیشرفت فوق العاده یونان در زمینه صنعت، علم، فلسفه و فرهنگ می باشند، یونان کشوری است که به داشتن سواحل زیبا و آفتابی درخشان معروف است و امکانات کاملی در زمینه تفریحات آبی را در اختیار توریست های خود قرار می دهد. یونان از لحاظ جغرافیایی به ایران نزدیک است و از این رو سالیانه تعداد زیادی از مردم ایران برای دریافت ویزای توریستی یونان درخواست می دهند.

ویزای توریستی یونان برای کسانی مناسب است که قصد گردشگری دارند و یا به دنبال بازدید از اقوام و فعالیت های کوتاه مدت در خاک یونان هستند. مدت زمان ویزای توریستی یونان به نظر سفارت نسبت به شرایط افراد بستگی دارد و مدت زمان ثابتی ندارد. برای دریافت ویزای توریستی یونان باید حضورا در سفارت به پر کردن فرم های مربوطه و مصاحبه اقدام نمایید. پس از این کار باید چند هفته منتظر جواب قطعی سفارت مبنی بر پذیرفته و یا رد شدن درخواست خود باشید. مدت زمان انتظار برای دریافت ویزای توریستی یونان ممکن است تا سه ماه هم به طول بیانجامد. ویزای توریستی یونان مجوز کار کردن در خاک این کشور را به شما نمی دهد. برای دریافت ویزای توریستی یونان علاوه بر ارائه مدارک لازم، باید تضمینی مبنی بر تمکن مالی خود، از جمله حساب بانکی و یا احکام کارگزینی خود را به سفارت نشان دهید تا آن ها برای ارائه ویزای توریستی به شما اقدام کنند.

اگر قصد سفر به کشور تاریخی یونان را دارید. برای اخذ ویزای توریستی و ویزای شینگن با شماره 88738706 تماس بگیرید