ویزای آمریکا تضمینی

آمریکا یکی از صنعتی ترین کشورهای دنیا است و در حقیقت لقب ابر قدرت را نیز با خود به دوش می کشد. زندگی و تفریح در این کشور پهناور و ابر قدرت اقتصادی، اجتماعی و سیاسی یکی از آرزوهایی است که مردمان زیادی در سراسر دنیا، آن را در سر می پرورانند. به همین منظور سالیانه افراد زیادی در لاتاری که یک شرط بندی رایگان است شرکت می کنند، تا شانس خود را در دریافت اقامت آمریکا و استفاده از امکانات شهروندی و رفاه آن، مورد آزمایش قرار دارند.

متاسفانه، از تعداد زیادی از افراد که سالیانه با آرزوی آمریکا، اقدام به ثبت نام در لاتاری می کنند، تنها درصد بسیار ناچیزی در این فرآیند پذیرفته می شوند. عده بسیاری از مردم تلاش می کنند تا طرق دیگر برای اقامت و سفر به آمریکا را انتخاب کنند. این شیوه ها می تواند مهاجرت از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری و انواع دیگر باشند، که هرکس با توجه به شرایط خود برای دریافت ویزای آمریکا از طریق آن ها اقدام می کند. یکی از شکل های ویزای آمریکا که با توجه به بالا رفتن تعداد ریجکتی ها در سال های اخیر بسیار باب شده است، ویزای تضمینی آمریکا می باشد و آژانس های مسافرتی زیادی هستند که مدعی هستند که می توانند ویزای آمریکا را به صورت تضمینی برای افراد بگیرند.

برای این که ویزای تضمینی آمریکا را دریافت کنید باید ابتدا به وبسایت سفارت مراجعه کرده و فرم های مربوط به اقامت و یا دریافت ویزای تضمینی را به صورت آنلاین کامل کنید. پس از این که فرم ها کامل گردید و برای سفارت آمریکا ارسال شد، حداکثر سه ماه طول می کشد تا نتیجه کامل پذیرفته و یا ریجکت شدن به فرد اعلام شود. ویزای تضمینی آمریکا می تواند انواع مختلف ویزای آمریکا از جمله ویزای اقامت، کار، تحصیل و ... را شامل شود. در فرآیند دریافت ویزای تضمینی آمریکا، در صورت عدم پذیرفته شدن برای دریافت ویزا، می توانید هزینه های خود را از آژانس مسافرتی و یا کارشناسان مشاوره در زمینه اخذ ویزای آمریکا، پس بگیرید و بدین ترتیب ضرر مالی برای شما پیش نمی آید.

برای اخذ ویزای توریستی و ویزای شینگن با شماره 88738706   تماس بگیرید.