ویزای کانادا آنلاین

برای اخذ ویزای آنلاین فرد نیازی به مراجعه حضوری ندارد و می‌تواند به‌جز انگشت ‌نگاری تمام کارهای خود را به صورت غیرحضوری انجام دهد.

مهاجرت به کانادا

اگر قصد سفر یا مهاجرت به کشور کانادا را دارید، باید ویزای این کشور را با توجه به هدف خود برای ورود به آنجا دریافت کنید. برای درخواست ویزای کانادا می‌توانید از دو طریق حضوری و آنلاین اقدام کنید. در شیوه ویزای کانادا آنلاین فرد نیازی به مراجعه حضوری ندارد و می‌تواند به‌جز انگشت ‌نگاری تمام کارهای خود را به صورت غیرحضوری انجام دهد.

با توجه به اینکه‌ سفارت کانادا در ایران فعال نیست، درخواست ویزا به صورت آنلاین شیوه بهتری از حضوری خواهد بود. یکی از مزایای این روش این است که درخواست‌های آنلاین زودتر بررسی می‌شوند و به نتیجه می‌رسند.

 

 

در این شیوه، فرد با مراجعه به سایت اداره مهاجرت اطلاعات خود را در آن ثبت می‌کند و به این ترتیب برای او یک حساب کاربری ایجاد می‌شود. وی باید از تمام مدارک خود اسکن بگیرد و در اکانت آنلاین خود آپلود کند. حتی هزینه‌ها هم به صورت آنلاین قابل پرداخت هستند.

پس از انجام تمام مراحل و زدن سابمیت نهایی امکان حذف و اضافه کردن مدارک و تغییر وجود ندارد، به همین دلیل بسیار با دقت باید این کار را انجام دهید.

پس از اتمام این مراحل برگه تأییدیه ثبت‌نام همراه با شماره درخواست و نامه انگشت ‌نگاری برای فرد ارسال می‌شود. فرد 30 روز فرصت دارد تا برای انجام انگشت ‌نگاری به سفارت کانادا در کشورهای دیگر ترجیحاً کشورهای همسایه مانند ترکیه، دبی، ارمنستان و... برود.

پس از بررسی انگشت نگاری، پرونده وی تحت بررسی قرار می‌گیرد. تصمیم نهایی سفارت نیز از طریق همان اکانت به صورت آنلاین به فرد اعلام می‌شود. اگر درخواست وی پذیرفته شود، فرد باید گذرنامه خود را برای درخواست ویزا ارائه دهد.

درخواست ویزا حداکثر 62 روز کاری از زمان انگشت نگاری زمان نیاز دارد. افراد زیر 14 سال و بالای 80 سال نیاز به انگشت‌ نگاری و پرداخت هزینه آن ندارند.

برای اخذ ویزای توریستی و ویزای شینگن با شماره 88738706   تماس بگیرید.