19 شهریور 1396 - 14:08
مقالات

تور اروپا

تور اروپا را به قصد سفر و گشت و گذار انتخاب کنید. اروپا همه ساله به دلیل اب و هوای بی نظیر، جاذبه های متنوع و منحصر به فرد و اماکن تفریحی فوق العاده مدرنی که شا

دانستنیهایی درباره تور اروپا

در طول تاریخ، مسافرت و آشنایی با آداب و سنن ملل مختلف یکی از جذاب ترین تمایلات مردم جهان به شمار می رفته است. اگر به تماشای جاذبه های قرون وسطایی و مدرن علاقمند هستید، توصیه می کنیم تور اروپا را به قصد سفر و گشت و گذار انتخاب کنید. اروپا همه ساله به دلیل اب و هوای بی نظیر، جاذبه های متنوع و منحصر به فرد و اماکن تفریحی فوق العاده مدرنی که شامل می شود، گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می نماید. بی شک فرانسه، اسپانیا، اتریش، پرتغال، آلمان، یونان و... از بهترین کشورهای اروپایی به حساب می آیند که می توان به قصد سپری کردن اوقاتی خوش، به این مناطق سفر کرد.

اگر قصد سفر به اروپا را دارید باید به برخی مسائل توجه ویژه داشته باشید. از مهم ترین نکات قابل توجه، می توان به تهیه ویزا اشاره نمود. اگر چه با استفاده از ویزای اروپا می توانید به این قاره سفر کنید اما در صورتی که ویزای شینگن داشته باشید خواهید توانست بدون دغدغه و به راحتی از هر یک از کشورهای تحت قرارداد با شینگن بازدید نمایید؛ البته لازم به ذکر می باشد که بهترین، پرجاذبه ترین و زیباترین کشورهای اروپایی که همه ساله تعداد زیادی گردشگر را به سمت خود سوق می دهد، در منطقه شینگن قرار گرفته است.

محبوب ترین مناطق دیدنی در تور اروپا

همان طور که گفته شد، اروپا جاذبه های خاص و منحصر به فردی را شامل می شود که می توانید با تور اروپا از آن ها دیدن نمایید؛ در ادامه برخی از شهرهای محبوب اروپایی برای سفر را خدمتتان معرفی خواهیم کرد.

1- ورشو پایتخت لهستان یکی از شهرهای محبوب و پرترددی می باشد که همه ساله تعداد زیادی گردشگر به آن سفر می کنند. گفتنی است که شهروندان سایر کشورهای تحت قرارداد با شینگن از قبیل فرانسه، ایتالیا و هلند نیز به قصد سپری کردن تعطیلات، شهر ورشو را انتخاب می کنند.

2- مارسی از شهرهای بندری و جذاب فرانسه به شمار می رود که در رده پر ترافیک ترین شهرهای اروپا قرار دارد. اگر تور اروپا را انتخاب کرده اید حتما سری به این شهر زیبا بزنید. جاذبه های گردشگری بی نظیر و موقعیت ژئواستراتژیک این شهر موجب می شود تا همه ساله توریست های فراوانی به این منطقه مراجعه نمایند.

3- رم که به عنوان پایتخت ایتالیا شناخته می شود یکی از جذاب ترین شهرهای دیدنی در تور اروپا قلمداد می شود که آثار تاریخی و معروف متعددی را در دل خود جای داده است. رم در سال 2010 میلادی به عنوان سومین مقصد محبوب و جذاب گردشگران شناخته شده است.

4- بروکسل در بلژیک از دیگر شهرهای محبوب در اروپا به شمار می رود که به علت قرار داشتن اماکن باستانی و موزه های متعدد در آن، همه ساله تعداد زیادی باستان شناس و گردشگر علاقمند به تاریخ را به سمت خود می کشاند.

برای اخذ ویزای توریستی و ویزای شینگن با شماره 88738706 تماس بگیرید.