19 شهریور 1396 - 15:18

دانستنیهایی درباره اروپای غربی

اروپای غربی شامل کشورهایی از جمله فرانسه، آلمان، انگلیس، یونان، ایتالیا، پرتغال، اسپانیا، اسکاندیناوی و ایرلند است. این کشورها دارای مکان های گردشگری متعددی هست

اروپای غربی شامل کشورهایی از جمله فرانسه، آلمان، انگلیس، یونان، ایتالیا، پرتغال، اسپانیا، اسکاندیناوی و ایرلند است. این کشورها دارای مکان های گردشگری متعددی هستند. از هر کشوری که نام ببریم می توان تعداد زیادی جاذبه توریستی را در آن دید که سالانه مقصد بسیاری از گردشگران است. تور اروپای غربی برای آشنایی توریست ها با این کشورها انجام می شود. امکانات و امتیازاتی که در تور وجود دارد شامل موارد زیر است:

کاهش هزینه های تور

در تور اروپای غربی به دلیل اینکه سیستم حمل و نقل عمومی استفاده می شود و بسیاری از مکان های گردشگری و هتل ها با شرکت گردشگری قرارداد طولانی مدت عقد می کنند، هزینه سفر تا حد زیادی کاهش می یابد. در این صورت علاقمندان برای سفر و بازدید از این کشورها می توانند از تورهای مسافرتی استفاده کنند. اما نباید فراموش کرد که مدت زمان اقامت در کشورهای اروپایی و هتل یکی دیگر از فاکتورهای تعیین هزینه است. هر چه مدت زمان اقامت بیشتر باشد، مطمئنا هزینه تور هم بیشتر می شود.

 محل اقامت

در تور اروپای غربی برای اقامت گردشگران سعی می شود تا بهترین هتل ها و اقامتگاه های کشورهای میزبان رزرو شود. به طوری که این هتل ها از تمامی امکانات رفاهی برخوردار باشند. مطابق با هزینه ای که از گردشگران دریافت می شود، رتبه و درجه هتل مشخص می شود. برای هتل های 5 ستاره قاعدتا هزینه های بیشتری از مسافران دریافت می شود.

بازدید از کشورهای اروپای غربی

اروپای غربی شامل کشورهای زیادی است که بازدید از همه شهرهای این کشورها در یک تور نمی گنجد. تور اروپای غربی اغلب شامل تعدادی از این شهرهای مهم این کشورهاست. هر یک از این کشورها نیز دارای شهرهای زیادی هستند که جاذبه های گردشگری خاص خود را دارند. در زمان تور شهرهایی که مسافران از آنها بازدید می کنند، مشخص می شود.

تعویض ارز

هزینه های سفر به صورت ریالی از توریست ها دریافت می شود. در عین حال داشتن پاسپورت برای تمامی مسافران بالای 18 سال الزامی است. مسافران باید تعویض ارز را در ایران انجام دهند. خرید کردن از کشورهای اروپای غربی با واحد پولی یورو انجام می شود که بهتر است قبل از سفر صورت بگیرد.

توجه به شرایط آب و هوایی

شرایط آب و هوایی در کشورهای اروپای غربی نسبت به ایران متفاوت است. این کشورها زمستان های بسیار سرد دارند که اگر تور در فصل زمستان انجام می شود، بهتر است مسافران تجهیزات و لباس گرم به همراه داشته باشند. فصل تابستان در برخی از کشورها از جمله یونان شرجی و مرطوب است.

انتخاب مقصد

در تورهای گردشگری مقصد اصلی مشخص می شود. اروپای غربی شامل کشورهای اسپانیا، پرتغال، انگلیس، ایرلند، فرانسه، آلمان و ایتالیا می باشد. تور در طی سال چندین مرتبه انجام می شود و هر بار مقصد متفاوت است. بنابراین متقاضیانی که برای تور اروپای غربی اعلام آمادگی می کنند، باید در زمان ثبت نام به مقصد اصلی و شهرهای مورد بازدید توجه داشته باشند.

اگر قصد رفتن به آمریکا را دارید. برای ویزای توریستی و ویزای شینگن با جمعه گشت در تماس باشید: 021-88920020