19 شهریور 1396 - 15:17
با تور به اروپای مرکزی سفر کنید

با تور به اروپای مرکزی سفر کنید

در تور اروپای مرکزی گردشگران از کشورهای مختلف دیدن می کنند. در هر یک از این کشورها جاذبه های توریستی متعددی وجود دارد که در برنامه تور اروپای مرکزی گنجانده شده

اروپای مرکزی شامل کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن‌اشتاین، اسلوونی،کشورهای آلپ، لهستان، جمهوری چک، اسلواکی، مجارستان و کرواسی است. در این کشورها جاذبه هایی از جمله کوه های آلب، سواحل دریای آدریاتیک، رودخانه دانوب، رودخانه موراوا، آثار متعدد تاریخی و توریستی دلیلی برای سفر گردشگران است.

برنامه تور اروپای مرکزی

در تور اروپای مرکزی گردشگران از کشورهای مختلف دیدن می کنند. در هر یک از این کشورها جاذبه های توریستی متعددی وجود دارد که در برنامه تور اروپای مرکزی گنجانده شده است. از جمله این مکان ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سفر به کرواسی

در تور اروپای مرکزی، کرواسی یکی از مقاصد گردشگری است. در این کشور سواحل زیبا دالماسی به عنوان یکی از برنامه های تور است. این ساحل رویایی دارای مناظر طبیعی بدیع و شگفت انگیز است. وجود بناهای تاریخی مربوط به قرون وسطی در نزدیکی ساحل هم یکی دیگر از جاذبه های گردشگری در این کشور است. دوبرنیک یکی از بهترین شهرهای کشور کرواسی است که در کنار دریای آدریاتیک واقع شده است. در این شهر تعداد زیادی کلیسا از دوران گذشته وجود دارد.

  • چک

بازدید از کشور چک هم در برنامه تور اروپای مرکزی گنجانده شده است. گردشگران می توانند شهر زیبای پراگ را از نزدیک مشاهده کنند. در این شهر جاذبه های توریستی از جمله کلیسای جورج مقدس، کلیسای ویتوس، برج ایفل پراگ (که شباهت زیادی به برج ایفل در پاریس دارد)، خانه رقصان، باغ ورتبا، باغ وحش، دنیای زیرآب و .... وجود دارد که گردشگران در تور از همه این مکان ها بازدید می کنند.

  • لهستان

لهستان یکی از زیباترین کشورهای اروپای مرکزی است. وجود رودخانه های متعدد، کوهستان ها، آثار تاریخی، مناطق توریستی، رستوران های لوکس، اقامتگاه های مجلل و .... شهر ورشو (پایتخت لهستان) را به یکی از مقاصد گردشگری تبدیل کرده است. در سفر به اروپای مرکزی، بازدید از شهر ورشو یکی از برنامه های تور است. از جمله مکان های گردشگری در این کشور می توان از معدن نمک ویلیچکا، شهر باستانی تورن، قلعه مالبورک، قلعه واول و کلیسای جامع کراکوف، کانال البلاگ، ژاموشک، میدان بازار کراکوف و شهر باستانی و .... نام برد.

  • مجارستان

از دیگر برنامه های تور اروپای مرکزی باید به کشور مجارستان اشاره کرد. شهر بوداپست به عنوان یکی از زیباترین شهرهای اروپا به شمار می رود که توریست ها می توانند از مکان های گردشگری این شهر دیدن کنند. در مجارستان وجود جاذبه های گردشگری از جمله شهر کیور، پارک ملی هورتوباگی، مرکز فرهنگی Debrecen، دریاچه هویز، شهر تاریخی سوپرون و .... تور اروپای مرکزی را برای گردشگران هیجان انگیزتر می کند.

  • سوئیس

وجود کوه های آلپ در سوئیس، این کشور را از نظر طبیعی به یکی از کشورهای محبوب در اروپا تبدیل کرده است. از جمله جاذبه های گردشگری در سوئیس که در برنامه تور اروپای مرکزی گنجانده شده است می توان به آپنزل (Appenzell)، تیچینو (Ticino)، لوسرن (Lucerne)، دریاچه های تون و بریز، کوه ماترهورن، فواره‌ی Jet d'Eau، میدان‌های یخ مصنوعی، آبشار راین و .... اشاره کرد.

  • اتریش

وجود مکان های متعدد گردشگری در اتریش این کشور را به یکی از مقاصد تفریحی در تور اروپای مرکزی تبدیل کرده است. از جمله جاذبه های گردشگری در اتریش می توان به تئاتر های خیابانی، باله، اپرا، نمایش های موزیکال، نگارخانه ها، دهکده زیبای هالستات، قلعه امبراس، موزه هنر مردمی، کلیسای کورت، دهکده الپیاچ، رتفاعات گراس گلاکنر و .... اشاره کرد.

اگر قصد رفتن به آمریکا را دارید. برای ویزای توریستی و ویزای شینگن با جمعه گشت در تماس باشید: 021-88920020