19 شهریور 1396 - 14:48
سفرنامه اروپا

سفرنامه اروپا

قاره اروپا همراه با قاره آسیا در یک پهنه خشکی قرار دارند. مساحت این قاره که در نیم کره شمالی زمین قرار دارد، حدود 10 میلیون کیلومتر مربع است.

قاره اروپا همراه با قاره آسیا در یک پهنه خشکی قرار دارند. مساحت این قاره که در نیم کره شمالی زمین قرار دارد، حدود 10 میلیون کیلومتر مربع است. همه ساله افراد زیادی برای تماشای کشورهای اروپایی، سفر می کنند.

سفر به ترکیه

از سفر به نزدیک ترین کشور اروپایی به ایران بگوییم. ترکیه، کشوری است که در جوار کشور ایران عزیزمان قرار گرفته است. این کشور از جاذبه های گردشگری بی نظیر و دیدنی بهره مند است.  مسجد تاریخی سلطان احمد استانبول که با معماری زیبایش، به مسجد آبی در میان مردم جهان شهرت یافته است، بیش از 20 هزار کاشی آبی رنگ را در خود جای داده است که از بناهای تاریخی معروف این کشور به حساب می آید. غار بلدیبی، پارک آبی آکوالند، برج ساعت، مسجد کنگره دار، آسپندوس، کمر و لارا از دیگر مناطق زیبای ترکیه به حساب می آیند که همه ساله افراد زیادی برای تماشای آن ها به این کشور سفر می کنند.

سفر به هلند

برای سفر به برخی از کشورهای اروپایی نیاز به اخذ ویزای شینگن است. هلند از جمله کشورهای اروپایی زیبایی است که همه ساله، افراد زیادی با اخذ ویزا شینگن به این کشور سفر می کنند. کشور سراسر آرام هلند، از جاذبه های گردشگری بی نظیری مانند پارک ملی هوخه ویلوه، منطقه جوردان، اوترخت، کانال های آمستردام، موزه ملی، میدان رامبراند، آسیاب بادی دخووایا، پل لاغر و ایستگاه مرکزی شهر آمستردام بهره مند است. در شهر آمستردام هلند، بیشتر از دوچرخه برای جابجایی استفاده می شود. در این شهر به معنای واقعی، هوای پاک را استشمام خواهید کرد چرا که کمتر افراد ماشین سوار را خواهید دید.

از هلند تا بلژیک و فرانسه

از آمستردام هلند تا شهر پاریس فرانسه، حدودا سه ساعت راه با قطار نیاز است که طی شود. در این مسیر با خانه های روستایی بلژیکی روبرو خواهید شد. مسیری که سراسر طبیعت است و بس. کشور بلژیک، باغ های بی نظیری دارد. از شهرهای مهم و دیدنی این کشور می توان به مونس، مالین، کورترای، نامور و بروکسل اشاره کرد.

بعد از گذشت از بلژیک، به کشور مدرن و زیبای فرانسه می رسیم. کشور فرانسه با برج ایفل و موزه لوورش در شهر پاریس شهرت جهانی یافته است. هر چند فرانسه، مکان های تفریحی و جاذبه های گردشگری زیادی دارد، اما بیشتر گردشگران برای دیدن موزه لوور و برج ایفل به این کشور می روند. در کشور هلند و بلژیک، مشکلی در صحبت کردن انگلیسی نخواهید داشت. تقریبا تمامی مردمان این کشورها، تسلط کاملی به زبان بین المللی انگلیسی دارند اما در فرانسه، بهتر است کمی زبان فرانسوی آموخته باشید چون تعداد کمی از افراد می توانند پاسخ سوال هایتان را بدهند.

سفر به اسپانیا

اسپانیا کشوری است که مردمانی با فرهنگ خاص، هنرمند، غذاهای خوش آب و رنگ، همراه با آداب و رسوم مخصوص به خود را دارد. شاید شما هم اسپانیا را با فستیوال های گاوبازی اش بشناسید. فستیوال های گاوبازی در پامپلونای اسپانیا همه ساله برگزار می شود که در این فستیوال، حدود 10 تا 12 گاو وحشی در خیابان های شهر رها می شوند. فرار از این گاوها، یکی از سرگرمی های مردمان اسپانیایی است که همه ساله افراد زیادی در این فستیوال شرکت می کنند.

اگر به اسپانیا سفر کردید حتما به قصر سلطنتی مادرید، شهر ساحلی لاکونجا، آثار تاریخی قنات سگویا، شهر کوئنگا، ایبیزا و کلیسای ساگرادا فامیلیا سر بزنید.

سفر به ایتالیا

اگر برای تعطیلات سفر به کشور تاریخی ایتالیا را انتخاب کرده اید، به مکان های پیشنهادی گردشگران، سر بزنید.

آمفی تئاتر کلوسئوم، کانال های ونیز، خرابه های شهر پمپئی، برج کج پیزا، دریاچه کومو، ساحل آمالفی، کلیسای سانتا ماریا دل فیوره از جمله مکان های گردشگری زیبای کشور ایتالیا است که دیدن آن، به گردشگران پیشنهاد می شود.

اگر قصد سفر به اروپا را دارید. برای رزرو تور اروپا و ویزای توریستی و ویزای شینگن با جمعه گشت در تماس باشید: 021-88920020