19 شهریور 1396 - 14:33
گشت و گذاری به آمریکای جنوبی

گشت و گذاری به آمریکای جنوبی

قاره آمریکای جنوبی از تعداد زیادی کشور مختلف تشکیل شده است، در هر یک از این کشورها مکان های گردشگری زیادی وجود دارد که مجموع آنها آمریکای جنوبی را به یک قاره تو

آمریکای جنوبی در بین اقیانوس آرام و اطلس قرار دارد و دریای کارائیب هم که در کنار این قاره واقع شده است. این قاره از تعداد زیادی کشور تشکیل شده است که شامل آرژانتین، بولیوی، برزیل، شیلی، کلمبیا، اکوادور، جزایر فالکلند، گویان فرانسه،گویان، پاراگوئه، پرو، سورینام، اروگوئه و ونزوئلا است. هر یک از این کشورها زیبایی های خاص خود را دارند. تنوع آب و هوایی، جنگل های بارانی آمازون، بیان آتاکاما، سواحل دلنواز دریای کارائیب، جزایر فرناندو دنروندا و گالاپاگس، رشته کوه های آند و .... از جمله شگفتی های این قاره است.

این قاره در ابتدا محل زندگی سرخپوستان بود و بعد از کشف، به محل سکونت اروپاییان تبدیل شد. در حال حاضر در قاره آمریکای جنوبی ترکیبی از سه نژاد سیاه، سرخ پوست و سفیدپوست در کنار هم زندگی می کنند. وجود دو تمدن سنتی و مدرن در قاره آمریکای جنوبی زمینه آشنایی با فرهنگ هزاران سال پیش و صنعت پیشرفته اروپایی را فراهم می کند.

با توجه به اینکه قاره آمریکای جنوبی از تعداد زیادی کشور مختلف تشکیل شده است، در هر یک از این کشورها مکان های گردشگری زیادی وجود دارد که مجموع آنها آمریکای جنوبی را به یک قاره توریستی تبدیل کرده است.

  • مکان های گردشگری در آمریکای جنوبی

اوکزاکا

در شهر کشور مکزیک یک ایالت توریستی به نام اوکزاکا قرار دارد که تنوع فرهنگی، یکی از جاذبه های آن محسوب می شود. در این ایالت بیش از 1500 قبیله اصیل بومی زندگی می کند که سبک سنتیِ زندگی آنها، یکی از دلایل ورود توریست ها به این ایالت است. وجود مکان های باستانی همچون مونت آلبان و میتلا از جمله آثار گردشگری در این ایالت است که با تماشای آنها می توان به سنت دیرینه قبایل ساکن در این قاره پی برد.

شهر باستاني تيکال، گواتمالا

یکی دیگر از مکان های گردشگری در آمریکای لاتین، منطقه باستانی گواتمالاست که در آن ویرانه هایی از دوران باستان به جا مانده است. ساکنان این منطقه افسانه های زیادی را از آن نقل می کنند. در حال حاضر توریست های زیادی روزانه از این منطقه دیدن می کنند تا از نزدیک با تمدن و فرهنگ باستانی آمریکای جنوبی آشنا شوند.

آتشفشان آرنال، کاستاريکا

یکی از محبوب ترین مکان های تفریحی در آمریکای جنوبی کارستاریکا می باشد که کوه آتشفشان آرنال را در خود جای داده است. این آتشفشان هنوز فعال است و بازدیدکنندگان زیادی برای مشاهده‎ی آن، راهی کارستاریکا می شوند.

کارتجنا، کلمبيا

شهر ساحلی کارتجنا نه تنها یکی از مکان های توریستی و تفریحی آمریکای جنوبی محسوب می شود، بلکه به دلیل داشتن باروها و برج های بجا مانده از دوره های گذشته یک شهر تاریخی نیز به شمار می رود. در برخی از آثار تاریخی می توان بقایای دزدان دریایی کارائیب را مشاهده کرد. این شهر از نظر تجاری و اقتصادی اهمیت زیادی دارد و مراکز خرید آن محلی برای تردد بازدیدکنندگان است.

دره مقدس، پرو

دره مقدس در کشور پرو، یکی از جاذبه های گردشگری معروف در قاره آمریکای جنوبی محسوب می شود. شهر ماچوپيچو در این دره قرار دارد که قطار شهری برای بازدید از مسیر 45 کیلومتری آن، راه اندازی شده است. در این منطقه آثار تاریخی و باستانی متعددی به چشم می خورد که می تواند ساعات زیادی توریست ها را به خود مشغول کند.

تورس دل پن، شیلی

تورس دل پن یکی از زیباترین مناطق گردشگری در امریکای جنوبی می باشد که در کشور شیلی قرار دارد. این پارک ملی در در رشته کوه های کوردیلرا دل پن و در میان کوه های گرانیتی واقع شده است و در آن تعداد زیادی یخچال‌ طبیعی، دریاچه‌، رودخانه‌ و حیات وحشی قرار دارد.

ریودوژانیرو، برزیل

در کشور برزیل، ریودوژانیرو به عنوان یکی از شهرهای توریستی و مهم در آمریکای جنوبی محسوب می شود که در آن آثاری همچون تندیس مسیح منجی، سواحل کوپا کابانا و ایپانما موجب جذب گردشگران زیادی شده است.

برای اخذ ویزای توریستی و ویزای شینگن با شماره 88738706 تماس بگیرید.